Domů » Články » VIDEO: Star Wars: Battlefront 2 dostává nové mapy i mise z chystaného The Last Jedi

VIDEO: Star Wars: Battlefront 2 dostává nové mapy i mise z chystaného The Last Jedi

Tento update sponzoruje Síla

Zatímco je osud mikrotransakcí v Battlefrontu 2 stále nejistý, vývojáři aspoň plní dříve vyřčené sliby. Do akce ze světa Star Wars míří místo placených DLC a season passů první obsah zdarma – a není toho úplně málo. Fanoušci se dnes dočkali nových map a misí inspirovaných podle filmu The Last Jedi.

Nejnovější snímek má v českých kinech premiéru právě dnes večer, takže vydání macatého updatu do hry přijde namlsaným divákům více než vhod. Battlefront 2 je tak nyní bohatší o singleplayerový epilog s názvem Resurrection, který dokousne příběh Iden Versio i její dcery a přímo naváže na film The Last Jedi. Svou roli zde sehraje i princezna Leia, budiž jí země lehká.

Co se týče multiplayerového obsahu, hráči se dočkali dvojice nových map. Pozemní bitvu na planetě Crait i vesmírnou přestřelku ve stíhačkách nad D’Qarem si tak můžete užít jak ve hře, tak i na stříbrném plátně.

Samozřejmě spolu s tím vším přijdou i nová ovladatelná vozidla, katalog postav rozšíří o Finna a kapitána Phasmu. Níže se můžete mrknout na trailer, naštěstí bez nějakých větších spoilerů. Dejte si následující dny na internetu bacha.

Čtěte také: Jak je to tedy s mikrotransakcemi? Možná se už do Battlefrontu 2 nevrátí

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=n0-ye4LXWts” /]

Source :

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X