Domů » Články » Předělaný systém postupu, okleštěné lootboxy. Star Wars: Battlefront 2 se konečně dočká změn

Předělaný systém postupu, okleštěné lootboxy. Star Wars: Battlefront 2 se konečně dočká změn

Pozdě, ale přece

Star Wars: Battlefront 2 v následujících dnech projde drastickými změnami. Asi tušíte, odkud vítr vane – především se kompletně překope obsah lootboxů a systém postupu tříd. Nová podoba hry by měla podtrhnout fakt, že už půjde o mnohem férovější hratelnost.

Asi nejzásadnější změnou bude odstranění buffovacích kartiček (Star Cards) z lootboxů. Zatímco v minulosti se museli hráči spoléhat na náhodný obsah v bedničkách (a vy víte, že RNG bůh umí být svině), nyní půjde tyto karty – které prakticky představují jedinou formu progresu postav – získat jinak.

Každá třída (loď, hrdina…) bude hraním získávat zkušenosti, přičemž za každou novou získanou úroveň dostane skill point. Ten mohou hráči utratit za libovolnou kartu dle vlastního výběru a kombinovat je tak, aby vyhovovaly jejich stylu hraní.

Nový systém má být mnohem lineárnější, jinými slovy všechny prvky, které nějakým způsobem ovlivňují hratelnost, půjde získat pouze hraním. Co se týče proklínaných lootboxů, v nich už kartičky nenajdete. Bedničky budou obsahovat pouze kredity a kosmetické předměty. Navíc půjdou získat plněním denních výzev či sbírání achievementů, nejspíše i za reálné peníze.

Zásadní update by měl přijít už 21. března. Dosud posbírané karty a další virtuální statky by měly hráčům zůstat, takže přinejmenším do prvních několika týdnů budou mít stále výhodu na bojišti. Za nás vypadá systém už poměrně přijatelně, o to větší je škoda, že takhle Star Wars: Battlefront 2 nevypadal už od začátku.

Čtěte také: Další velký odchod. BioWare opustil Drew Karpyshyn, scenárista prvních dvou Mass Effectů

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=FNUTWw17rkM” /]

Source :

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X