Domů » Články » VIDEO: Unikl trailer k Battlefrontu 2. Přinese kampaň, vesmírné bitvy i Darth Maula

VIDEO: Unikl trailer k Battlefrontu 2. Přinese kampaň, vesmírné bitvy i Darth Maula

Mrkněte na video, než zmizí z internetu

Ačkoliv se nedá říct, že by první Star Wars: Battlefront od DICE vyhořel, nesplnil mnohá očekávání, která jsme měli od reinkarnace skvělé multiplayerové řežby. S blížícím se odhalením druhého dílu vývojáři slíbili zalepit díry, které Battlefront měl, a jak se zdá, možná dostojí svých svým slovům.

K velkolepé premiéře Star Wars: Battlefront 2 mělo dojít až v sobotu večer na akci Star Wars Celebration v Orlandu. Nějaký šikula ale s předstihem vypustil trailer (či spíše TV spot) na internet, tudíž vám nic nebrání se na něj s předstihem mrknout – pokud ho EA v následujících hodinách nesundá. A pokud ano, stihli jsme pro vás natipat několik screenshotů.

Na rovinu vám řekneme, že jsme z traileru nadšení. Nastínil totiž obsah, který měl podle nás obsahovat už první Battlefront, o vesmírné bitvy a singleplayerovou kampaň s příběhem tedy tentokrát nepřijdete. Navíc, jak jsme zavětřili už před měsíci, Battlefront 2 se bude odehrávat napříč všemi filmovými trilogiemi, na což uniklý trailer klade velký důraz.

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=xL3Deh-wOaM”/]

 


Z původní trilogie se zřejmě opět podíváme na zamrzlou planetu Hoth, kde se Rebelové utkají s Impériem a jejich hrozivými AT-AT. Tentokrát se šarvátky zúčastní i kavalerie dvounohých tauntaunů. Dojde i mohutné vesmírné přestřelky mezi X-Wingy a TIE Fightery, přičemž jedna z pilotek letounu Impéria nejspíše dostane k vínku vlastní příběhovou linii v singleplayeru.

Co se týče prequelové trilogie, v traileru byla mimo záběru na Darth Maula a mistra Yody překvapivě zazděna, přestože po ní hráči volali asi nejvíce. Pozorní redditeři si ale všimli republikánských křižníků třídy Venator a stíhačky generála Grievouse v levém horním rohu ústřední tapety. O mydlení droidů tedy snad nepřijdeme.

Spoustu prostoru naopak dostala nová trilogie. S největší pravděpodobností se zúčastníme bitvy o základnu Starkiller či kantýnu na Takadoně z předloňského filmu The Force Awakens. Trailer zároveň naznačil, čeho se dočkáme v letošním filmu Star Wars: The Last Jedi kromě emařského Kylo Rena. Znalci si mohou povšimnout, že Rey, hlavní tvář trilogie drží oboustranný světelný meč.

Přítomnost aktuální filmové ságy není žádným překvapením. Už první Battlefront lákal na bitvu o Jakku, kterou dostali všichni hráči zdarma, a stihl vypustit i mapu Scarifu z spin-offového snímku Rogue One. Nyní budou nové filmy snad pevnou součástí základní hry.

Jsme zvědaví, co všechno vývojáři ještě odhalí na sobotní akci a zda mají připravený ještě jiný trailer. Battlefront 2 by měl vyjít letos na podzim před filmem The Last Jedi. Níže se můžete podívat na shluk našich nekvalitních screenshotů pro případ, že by trailer zmizel z internetu.

Čtěte také: Designérka Portalu přešla do EA. Bude pracovat na Star Wars hře

Source :

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X