Star Wars Jedi: Fallen Order – Unikly informace ze hry! Jakou však mají váhu?

Nikdo nemůže říct, že se studiu Respawn Entertaiment Apex Legend nepovedl. Teď, když se ví, že jejich další hra má být se Star Wars tématikou, každý fanoušek světa rytířů Řádu Jedi musí být opravdu nadšený!

O této hře se zatím moc neprozradilo. Bude se jednat o akční adventuru odehrávající se krátce po filmu Star Wars: Episoda III – Pomsta Sithů. Hrát se bude za padawana a tím bohužel všechny informace končí.

Dále můžeme vytvářet jen hypotézy podle jediného pohyblivého obrázku, který nám EA ukázala na svém Twitterovém účtu. Na Amazonu je již možnost předobjednat si artbook, a to za 39,99 dolarů (911 Kč).

Objevily se však nepotvrzené informace, že se bude jednat převážně o singleplayerovou hru běžící na Unreal Engine 4. Délka hry by měla být 5 hodin s ne moc dobře propracovanými charaktery a bude se podobat Star Wars: The Force Unleashed s prvky Dark Souls. Tohle jsou však detaily, které napsal insider s nickem Nightlife v diskusi na webu ResetEra, které byly ihned smazány. Nikdo tak nemůže říct, jak velkou váhu mají.

Nedočkavci by se měli připravit na sobotu 13. dubna. Od půl deváté hodiny večer našeho času proběhne živé vysílání Star Wars Celebration v Chicagu, kde by měly být zveřejněny další informace o hře. Ostatní si počkají na konec tohoto roku, kdy by hra měla vyjít na PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Dragonarrr
Negramotný spisovatel, zbrklý ajťák, obkreslující malíř, angličtinář neschopný odpovědi, bývalý ochotnický herec, hráč všeho možného a naprosto amatérský streamer. To všechno jsem já. Moment! Ještě lučištník.