Domů » Články » Herní novinky » Star Wars Jedi: Fallen Order – Ve hře nebude multiplayer ani mikrotransakce!

Star Wars Jedi: Fallen Order – Ve hře nebude multiplayer ani mikrotransakce!

S tímto oznámením vyrukoval při živém vysílání z prvního dne Star Wars Celebration sám vedoucí týmu Respawn Entertainment, Vince Zampella. Hra tedy bude naprostým opakem Star Wars: Battlefront.

Hlavním cílem je prý kvalitní příběh. Režim více hráčů či mikrotransakce by hře pouze uškodily. Tato slova se setkala s neuvěřitelně pozitivní reakcí ze strany publika. Jeho tvrzení později potvrdil i producent Blair Brown na svém Twitteru.

Dočkali jsme se taktéž nového traileru, který odhalil hlavní zápletku příběhu i spoustu nových postav a lokací Star Wars universa – hrát se bude za padawana jménem Cal Kestis, známého také jako Clone Protocol 66, jež přežil Order 66. Ten označil rytíře Jedi za zrádce Republiky s tím, že měli být eliminováni. Časové zasazení tedy bude navazovat na Epizodu 3: Pomstu Sithů. Co se hratelnosti týče, budou mít hráči přístup jak ke světelnému meči, tak možnostem použití Síly.

Ve hře bude možnost volného pohybu, jak již naznačuje příběhový trailer. Vývojáři sami zmínili, že soubojový systém bude jednoduchý k naučení, avšak po jeho plném ovládnutí hráčům nabídne zcela nové možnosti. Budete moci nacházet slabiny všech protivníků a využívat je proti nim samotným. Taktéž vám bude dělat společnosti droid, kterého budete vylepšovat za pomoci různých součástek a nástrojů.

Další důležitou zprávou je fakt, že hra bude využívat Unreal Engine 4 namísto Frostbite Enginu, který je používán všemi studii vlastněnými EA.

Star Wars Jedi: Fallen Order vychází 15. listopadu pro PC, PlayStation 4 a Xbox One.

X