Star Wars: The Old Republic představil nový datadisk perfektním cinematic trailerem

Popadněte zářivky, budou se vám proti císařovně Vaylin hodit

Šikovní animátoři z Bioware jsou společně s Blizzardem mistry cinematic trailerů. Především jejich série příběhových videí k onlinovce Star Wars: The Old Republic patří k absolutní trailerové špičce. Snad netřeba říkat, že nejinak tomu je i u nově oznámeného datadisku. 

Knights of the Eternal Throne příběhově navazují na předešlou expanzi, v níž jste se v roli Outlandera postavili proti „nesmrtelnému“ sithskému císaři Valkorionovi a jeho synovi Arcannovi. Ačkoliv dostali oba řádně na papuli od Sithů i Jediů, trůn Věčného impéria přebrala jeho neméně nebezpečná dcera.

Nová císařovna Vaylin byla už od dětství velice náchylná k Síle, ovšem její matka, Senya Tirall z nezávislého řádu Rytířů Zakuulu, nedokázala ukočírovat její trénink ani zabránit vlivu císaře Valkoriona, který ze své dcery vytvořil nezastavitelný nástroj na zabíjení. Váš úkol? Samozřejmě ji zastavit a uštědřit stejně bolestivý pohlavek jako Valkorionovi a Arcannovi. Mrkněte na cinematic trailer níže, rozhodně stojí za to.

Příběh šestého přídavku bude rozdělen do 9 kapitol a poprvé nabídne přepínatelné obtížnosti pro ty, kterým se mise zdály být příliš lehké či naopak. Přibudou i dvě herní funkce pro levely 65-70 – Galactic Command a Uprisings, které by hráče na vyšších úrovních měly na dostatečně dlouhou dobu zabavit, alespoň podle vývojářů.

Knights of the Eternal Throne vyjdou 2. prosince tohoto roku zdarma pro všechny bojovníky se zářivkami. Pakliže máte aktivované premium předplatné, můžete se do nového obsahu vrhnout už 29. listopadu a dostanete pár milých in-game bonusů.

Čtěte také: E3 2016: Jade Raymond nastínila vývoj tří Star Wars her, odhalila miniukázku

Zdroj:

PC Gamer

Viet Tran
Moravák a Asiat v jednom exkluzivním balení, oběť záchvatů kreativity a grafomanství. A prokrastinace. Twitter: @MarekTV. Blog (zatím neaktivní): Tranuju.cz