Blizzard chystá v Jižní Koreji speciální akci. Odhalí remaster StarCraftu?

 V Jižní Koreji proběhne „I <3 StarCraft“, událost věnující se herní sérii StarCraft, kterou pořádá samotný Blizzard. Mnozí fanoušci i některá média věří, že na této akci odhalí remasterovanou verzi prvního dílu i s datadiskem. Jak to nakonec dopadne, to zjistíme ani ne za den.

Akce započne v zítřejších odpoledních hodinách v jihokorejském hlavním městě Soulu. Největší tahákem má být ukázkový zápas ve StraCraftu s datadiskem Brood War, který odehrají čtyři legendární hráči. Ten můžete sledovat i vy na oficiálních stránkách Blizzardu, kde bude k vidění s anglickým komentářem.

Právě během turnaje by měli vývojáři, alespoň podle spekulací, oznámit i údajný remaster původního StarCraftu. Na minulém BlizzConu to totiž prý potvrdil i samotný Blizzard, akorát ne veřejnosti, nýbrž „bokem“ pár vyvoleným z herní branže. Těžko ovšem říct, zdali jsou podobná tvrzení jakkoliv pravdivá.

Na akci I <3 StarCraft se také objeví Mike Morheim, což je jeden z dalších důvodů, proč se očekává zmiňovaný remaster. Kdo vhodnější by mohl „zemi StarCraftu“ oznámit tuto klíčovou novinku než ředitel Blizzardu.

Čtěte také: V Jižní Koreji mají vlastní „World of Warcaft“ pořad o vaření

Tom Mlejnek
Jím šmakulády, píšu o hrách a mám hustou kočku.