HRA ZDARMA: StarCraft je nyní volně ke stažení. I s datadiskem a patchem

Legendární strategie se otevřela všem hráčům

Blizzard nenechává nic náhodě a snaží se fanouškům StarCraftu ulehčit čekání na nedávno oznámený remaster této legendární strategie. Před týdny se dočkala volně stažitelné testovací verze, stařičká hra se úspěšně přehoupla přes optimalizační fázi a nyní je zdarma dostupné všem zájemcům.

StarCraft i jeho datadisk Brood War jsou volně ke stažení přímo na stránkách hry. Vývojáři upozorňují, že není od věci spustit patchování hry jako administrátor, abyste předešli případným problémům s oprávněními systému.

Nový patch s číslem 1.18 přinesl řadu novinek – mezi nimi třeba podporu keybindingů, přepínaní mezi režimy zobrazení a především vylepšení optimalizace a kompatibility pro novější stroje. Nechyběly ani opravy a přidání anti-cheateru. Kompletní seznam změn najdete rovněž na stránkách hry.

StarCraft: Remastered zato vyjde na platformách Windows a Mac ještě letos v létě, o ceně se zatím neví. Měla by se ale objevit na oficiálních stránkách, proto je doporučujeme sledovat. Milé je, že obě verze budou spolu kompatibilní, alespoň co se týče multiplayerových šarvátek.

Čtěte také: Vyzvedněte si zdarma městskou akci Saints Row 2. Nyní i na Steamu

Viet Tran
Moravák a Asiat v jednom exkluzivním balení, oběť záchvatů kreativity a grafomanství. A prokrastinace. Twitter: @MarekTV. Blog (zatím neaktivní): Tranuju.cz