Domů » Články » Bethesda po 25 letech připravuje novou značku. Starfield bude ambiciózní vesmírné RPG

Bethesda po 25 letech připravuje novou značku. Starfield bude ambiciózní vesmírné RPG(2 minuty čtení)

Do vesmíru a ještě dál!

Série The Elder Scrolls a převzaný Fallout se v podání Bethesdy vybarvily jako obrovská RPG s otevřenými světy a tunou questů (no dobře, a nemalou porcí bugů). Letos po 25 letech ovšem marylandská společnost konečně představila na letošní E3 novou originální hru – Starfield.

Stejně jako u Doomu Eternal jsme se o Starfield moc nedozvěděli, kromě traileru nám o chystaném obrovském RPG Todd Howard nic detailního neprozradil. Jen potvrdil, že se vydání hned tak nedočkáme. Výlet do vesmíru totiž začne až na nové generaci konzolí.

Ze záběrů to ale vypadá, že nepůjde o vzdálenou budoucnost jako v Mass Effectu nebo Dead Space. Naznačují to ostatně realisticky vypadající solární panely na satelitu, který zmizí skrze vesmírnou rouru kdovíkam. Stěžovat si nebudeme, podobných settingů v RPG jsme zatím moc neviděli.

Bethesda aktuálně pracuje na Falloutu 76, a přestože Starfield má již hratelné části, v nejbližší době se na ně ještě nepodíváme. Nedávné oznámení mělo jen navodit atmosféru a posloužit jako signál hráčům, že se chystá něco velkého. První šuškajdy o hře jsme mohli slyšet už v roce 2013, kdy si Bethesda zaregistrovala značku Starfield.

S tím, že nová generace konzolí by mohla přijít někdy v roce 2020 nebo 2021, náš čeká ještě pár let čekání. A Starfield má dle slov Howarda přednost před The Elder Scrolls VI… Další novinky z letošní E3 najdete na naší speciální stránce.

Čtěte také: Forza Horizon 4 se přesouvá do Velké Británie. Jako první nabídne cyklus čtyř ročních období

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=JUobbpHERh8″ /]

0 0 vote
Hodnocení článku
Source :
Tisková konference Bethesdy
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X