HRA ZDARMA: Přidejte si Starpoint Gemini 2 do své knihovničky na Steamu(1 minuta čtení)

Vzhůru do hlubin vesmíru. A zdarma

Vesmírné hry už od loňského roku zažívají menší obrození. A teď nemyslíme jen datadisk pro remaster Homeworldu, reinkarnaci Master of Orion či fantastický Stellaris, který jsme narvali do žebříčku nejlepších strategií pro rok 2016. I letos plánuje svou premiéru pár vesmírných titulů.

Starpoint Gemini Warlords, který jsme viděli v chodu na GamesComu 2016, právě oslavil vydání své plné verze. Oproti zmíněným titulům má tento kousek od chorvatských Little Green Men Games blíže k explorativním hříčkám s RPG prvky, Předchozí hry byly docela povedené, a pokud jste je čirou náhodou minuli, můžete si doplnit sbírku druhým dílem.

Do zítřejšího dne je totiž Starpoint Gemini 2 zdarma na Steamu. Stačí zajít na steamovou stránku titulu a nacpat ho do své virtuální knihovničky. Jak je u podobných akcí zvykem, hra už vám zůstane napořád na účtu. K ní si můžete stáhnout i DLC Origins zdarma – jedná se o příběh z prvního dílu.

A rozhodně je o co stát. Ve Starpoint Gemini 2 se ujmete vlastní vesmírné lodi  a vás čeká více než 50 frakcí, 70 různých modelů vesmírných plavidel a pořádná galaxie plná zajímavých míst a pokladů. Pokud si netroufnete na ryze strategické tituly jako Stellaris, tohle je dobrý start.

Čtěte také: Medal of Honor: Pacific Assault je (opět) volně ke stažení

Source :

Steam

Viet Tran
Moravák a Asiat v jednom exkluzivním balení, oběť záchvatů kreativity a grafomanství. A prokrastinace. Twitter: @MarekTV. Blog (zatím neaktivní): Tranuju.cz

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na