State of Decay 2 nabídne tři různé mapy. Každou o velikosti původní hry(1 minuta čtení)

Trojitá porce nemrtvých!

Největší vlna zombie survival akcí je naštěstí již za námi. Na jejím vrcholu jsme se dočkali hordy slibných titulů, ne všechny ale zvládly dojít na úplný konec vývoje což je případ třeba DayZ. O to víc doufáme, že nic podobného nehrozí sequelu State of Decay 2.

Prvotina od Undead Labs si v roce 2013 odnesla poměrně vysoká hodnocení, pokračování bylo pochopitelně brzy na cestě. Microsoft jej odhalil během své konference na E3 2016 a okamžitě potvrdil, že hra vyjde exkluzivně na Xbox One a Windows 10 někdy v roce 2017.

State of Decay 2 bude ale mnohem ambicióznější, než se původně očekávalo. Vývojáři totiž plánují vytvořit tři naprosto odlišné mapy, každá bude navíc mít rozlohu srovnatelnou s prvním dílem. Mezi lokacemi půjde cestovat s vybavením i komunitou, vylepšení budov půjde přenést jen částečně.

Nic ale není pevně dáno. Vývoj má ke konci daleko a některé prvky přesunů mezi mapami se ještě mohou změnit. Každopádně si Undead Labs po úspěchu svého prvního titulu hodně věří, snad se zápal přenese pozitivně i do finálního produktu.

Čtěte také: PlayerUnknown’s Battlegrounds má další zářez. Prodal přes milion kopií za 16 dní

Patrik Dvořáček
Profesionální prokrastinátor, amatérský hráč Solitaire a poloamatérský pisálek. To vše v jedinečně nešikovném balíčku.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na