Domů » Články » State of Play prozradil datum vydání The Last of Us Part II a spoustu dalšího

State of Play prozradil datum vydání The Last of Us Part II a spoustu dalšího(6 minuty čtení)

Sony si pro nás připravilo další stream ze série State of Play, kde představilo nadcházející tituly.

Jako první jsme viděli hru Humanity od studia Enhance. Z trailerů zatím není jasné, o co půjde. Mohli jsem vidět jen velký dav lidí, který mezi spolupracuje nebo bojuje mezi sebou. Více informací se prý dozvíme brzy. Hra by měla vyjít v roce 2020.

Poté se nám představil nový příběhový trailer Call of Duty Modern Warfare, který vypadá hodně našlapaně. Je to po dlouhé době díl, na který se opravdu těším. Už jen ten návrat kapitána Price, by měl být zárukou kvality. Hry se dočkáme již 25. října 2019.

Hlavně ti starší z vás si jistě pamatují Katamari Damacy a právě od tvůrců této hry přichází nová ztřeštěná hra o přátelství Wattam. Annapurna Pictures studio chtělo vytvořit něco v duchu starého Katamari s novými prvky. Půjde zde hlavně o spojování různorodých postav, mezi kterými nechybí třeba pan záchod nebo chodící kancelářské potřeby.

Zajímalo vás někdy, co se děje po smrti? Přesně na tuto otázku vám odpoví hra Arise a Simple Story, kde budeme putovat se starým mužem posmrtným životem. Hru si pro nás připravilo studio Techland a dočkat bychom se jí měli už letos v prosinci.

Detektivka L.A. Noire se při svém vydání těšila velkému úspěchu a dočkala se i remasteru na současné konzole. Nyní si hru můžeme zahrát i ve VR. Pokud se tedy chcete stát detektivem, není nic jednoduššího, než si pořídit L.A. Noire: The VR Case Files, které již nyní najdete na PlayStation Store.

Poté byl představen sestřih chystaných VR her, kterých bude opravdu požehnaně. Teď už vůbec nelituji, že jsem si VR také pořídil.

Fanoušci hry Medievil by měli zpozornit. Již nyní si totiž můžete stáhnout demo a zkrátit si tak čekání na vydání remasteru, který dorazí 25. října.

Strategie již dávno nejsou pro konzole žádné tabu a tak není divu, že na PlayStation 4 se chystá legendární Civilization. Konkrétně se bude jednat o šestý díl, který se už podíval i na konzoli Nintendo Switch.

Death Stranding se opět připomíná a nyní to není žádný gameplay, ale speciální edice konzole a ovladače. Zřejmě asi potřebuji novou konzoli.

Dále tu máme zábavnou hru Afterparty, ve které máte jediný úkol a to přepít samotného Ďábla. Hra se totiž odehrává v pekle a jediná šance jak se odtud dostat, je zažít pěkně pekelnou Afterparty. Hra vychází 29. října.

Předposlední ukázkou nám bylo oznámeno, jaké hry budou v říjnovém PlayStation Plus. Dočkáme se prvního The Last of Us a MLB The Show 19.

No a nakonec přišlo to, na co všichni čekali. The Last of Us Part II se představilo v novém traileru, kde jsme konečně viděli i Joela. Byly zde i střípky z gameplaye a musím říct, že hra vypadá opravdu úžasně. V Naughty Dog se zkrátka vždy snaží vymáčknout z PS4 maximum. Hry se dočkáme z kraje příštího roku a to konkrétně 21. února 2020.

Zároveň s trailerem byly odhaleny i dvě sběratelské edice. Obávám se však, že Ellie edition se k nám asi nedostane.

Source :
YouTube
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
X
X