Domů » Články » Herní novinky » Tak co, kolik jste už utratili na Steamu? Částku vám prozradí nová funkce

Tak co, kolik jste už utratili na Steamu? Částku vám prozradí nová funkce

Deprese

Steam je lídrem v jednoduchém a bezpečném nakupování her. Zvláště díky masivním slevovým akcím (jako jsou ty letní, které poběží ještě pár dní) se hráči nebojí utrácet i své poslední úspory. Pro chronické sběratele her nyní přibyla funkce, díky níž si mohou zkontrolovat útraty za celou historii svého Steam účtu.

Speciální stránka je dostupná v rámci webové podpory Steamu. Stačí jít do záložky Podpora, poté Můj účet, Data vašeho účtu služby Steam a nakonec Použité externí prostředky. Funkce ukazuje celkem tři údaje – TotalSpend, OldSpend a PWSpend.

TotalSpend je kompletní suma, kterou od vás lord Gaben získal od doby, kdy jste si Steam účet založili, a to jak z kreditní karty, tak  Steam peněženky. Nepočítají se ale částky za tituly, u nichž jste pouze v klientovi uplatnili kód (např. z Humble Bundle nebo nejmenované šedé tržiště s klíči).

OldSpend ukazuje částku utracenou do 17. dubna 2015. Tehdy Valve provedlo razii na falešné účty a boty tím, že komukoliv, kdo neutratil alespoň 5 dolarů, zakázal přístup k obchodu, obchodování a posílání pozvánek přátelům. Nutno dodat, že TotalSpend v sobě obsahuje i částku OldSpend.

PWSpend je pak pro Evropany naprosto nezajímavá. Reprezentuje totiž sumu zacvakanou v rámci Perfect World účtu. Že nevíte, o co jde? Chyba není na vaší straně. Perfect World totiž funguje pouze v Číně, kde spoluvydal Dotu 2 a CS:GO.

Z osobní zkušenosti víme, že obzvlášť částka v TotalSpend může leckoho vyděsit. Použití této funkce je tak na vaše vlastní nebezpečí. My už se koukli a lehce jsme zavzlykali.

Čtěte také: Mikrotransakce ve Fortnite táhnou. Průměrný hráč ve hře utratí 85 dolarů

Source :
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chceš nám nechat komentář k článku? Šup tam s ním!x
()
x
X