Domů » Články » Herní novinky » Tak co, kolik jste už utratili na Steamu? Částku vám prozradí nová funkce

Tak co, kolik jste už utratili na Steamu? Částku vám prozradí nová funkce(2 minuty čtení)

Deprese

Steam je lídrem v jednoduchém a bezpečném nakupování her. Zvláště díky masivním slevovým akcím (jako jsou ty letní, které poběží ještě pár dní) se hráči nebojí utrácet i své poslední úspory. Pro chronické sběratele her nyní přibyla funkce, díky níž si mohou zkontrolovat útraty za celou historii svého Steam účtu.

Speciální stránka je dostupná v rámci webové podpory Steamu. Stačí jít do záložky Podpora, poté Můj účet, Data vašeho účtu služby Steam a nakonec Použité externí prostředky. Funkce ukazuje celkem tři údaje – TotalSpend, OldSpend a PWSpend.

TotalSpend je kompletní suma, kterou od vás lord Gaben získal od doby, kdy jste si Steam účet založili, a to jak z kreditní karty, tak  Steam peněženky. Nepočítají se ale částky za tituly, u nichž jste pouze v klientovi uplatnili kód (např. z Humble Bundle nebo nejmenované šedé tržiště s klíči).

OldSpend ukazuje částku utracenou do 17. dubna 2015. Tehdy Valve provedlo razii na falešné účty a boty tím, že komukoliv, kdo neutratil alespoň 5 dolarů, zakázal přístup k obchodu, obchodování a posílání pozvánek přátelům. Nutno dodat, že TotalSpend v sobě obsahuje i částku OldSpend.

PWSpend je pak pro Evropany naprosto nezajímavá. Reprezentuje totiž sumu zacvakanou v rámci Perfect World účtu. Že nevíte, o co jde? Chyba není na vaší straně. Perfect World totiž funguje pouze v Číně, kde spoluvydal Dotu 2 a CS:GO.

Z osobní zkušenosti víme, že obzvlášť částka v TotalSpend může leckoho vyděsit. Použití této funkce je tak na vaše vlastní nebezpečí. My už se koukli a lehce jsme zavzlykali.

Čtěte také: Mikrotransakce ve Fortnite táhnou. Průměrný hráč ve hře utratí 85 dolarů

Source :
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X