SteelSeries uvádí na trh klávesnici Apex M750 TKL. Bez numerického bloku

Pokud šetříte místem...

Společnost SteelSeries uvádí na trh Apex M750 TKL. Nedávno uvedený model mechanické klávesnice byl okleštěn o část s numerickým blokem pro dosažení kompaktního designu vhodného k snadnější přepravě mezi e-sportovými turnaji.

Robustní design klávesnice reprezentuje pevné a odolné šasi s matnou černou povrchovou úpravou, do kterého jsou zasazeny vlastní spínače QX2. Ty jsou podsvícené jednotlivými diodami, umožňujícími rozsvítit klávesnici celou paletou RGB barev. SteelSeries Apex M750 TKL nabízí díky absenci numerického bloku malý kompaktní design a zároveň více prostoru pro podložku a myš.

Tento „Tenkeyless“ design klávesnice preferuje také Sander „VoO“ Kaasjager, celoživotní uživatel SteelSeries periferií a nedávno oznámený ambasador společnosti: „Používám relativně nízkou senzitivitu myši, a proto potřebuji co nejvíce prostoru na desce stolu. SteelSeries Apex M750 TKL nemá numerický blok, ale pyšní se všemi skvělými vlastnostmi běžného modelu M750. Pro mě jasná volba, která zaručí, že nechtěně nezavadím o klávesnici.“

Nechybí tradiční kompatibilita se zdarma dodávaným softwarem a s ním spjatými aplikacemi jako jsou PrismSync, GameSense, Audio Visualizer, ImageSync, Discord a další. SteelSeries Apex M750 TKL je k dispozici celosvětově prostřednictvím webu výrobce za doporučenou koncovou cenu 139,99 euro (zhruba přes 3 600 Kč). O české ceně ani dostupnosti klávesnice v českých obchodem zatím nemáme další informace.

Čtěte také: Nová grafárna na obzoru. GeForce GTX 1070 Ti jde do prodeje 2. listopadu

Zdroj:

Tisková zpráva, plné znění (inzerce)

Redakce
Jsme pisálci, studenti, snílci a především hráči, kteří se z nějakého důvodu rozhodli udržovat toto herní údolíčko při životě. A občas jej zaprasit svými divnými a ujetými nápady. Powered by SkillZone.cz