Streamer Nikolai “Mazarin1k” Lazarev má vlastní skiny ve hře PUBG(1 minuta čtení)

Oblíbený streamer Mazarin1k, jehož tvorba se soustředí hlavně na streamování hry PUBG, na svém Instagramu oznámil, že jsou v této hře k dispozici jeho vlastní skiny! Ty mají navíc stejný design, jako Maziho merch na Real Geeku.
Před šesti dny svým příznivcům oznámil tuto zprávu: „Twitch už to oznámil ale zatím bez data vydání. Ingame skiny do PUBG. Měly by vyjít příští týden! SLR 10 mikina 5 a rukavice 3 dolary. Já si to ještě asi neuvědomuju, že budu mít kousek svého v mojí oblíbené hře, neskutečný. Díky, ze jdete tu cestu se mnou.“

Včera postnul příspěvek, kde vypuštění skinů oficiálně oznámil: „A je to venku! 10 měsíců vyjednávání a mám vlastní skiny přímo v PUBG! Plní se mi šílený sen! Zakoupit jdou přímo v PUBG storu během následujících pár týdnů a pak skiny ze storu zmizí! Díky všem za podporu, nemám slov!“

Pro českou scénu je to veliký úspěch! V této celosvětově oblíbené hře mají vlastní skiny i hvězdy jako Shroud nebo DrDisRespect.

Kateřina Thorová
Neúprosná moderátorka Twitch a YouTube kanálů, fanatická hráčka Zaklínače, neúnavná sledovatelka Marvel filmů, začínající cosplayerka a vášnivá sběratelka zbytečného merche.