Domů » Články » Streamer zbil svou ženu při vysílání na Twitchi

Streamer zbil svou ženu při vysílání na Twitchi

Domácí násilí je dlouhodobým problémem. Je to o to horší, že před ním lidé zavírají oči, strkají hlavu do písku a argumentují tím, že oběti vlastně ani pomoc od ostatních lidí nechtějí. Je však těžké to ignorovat, když vám přátelé posílají odkazy s tím, že se to děje a dokonce online na Twitchi, jako se to stalo minulý týden.

O tom, že násilníkovi stačí k útoku málo, se přesvědčili i spoluhráči streamera z Moravy, který si říká Radhraju. Ti byli přes TeamSpeak svědky toho, jak napadl svou manželku před zraky jejich malé dcery Adélky. Již od začátku streamu z CS:GO působil Radhraju pod vlivem alkoholu či dokonce drog, na což naráželi i spoluhráči a různě vtipkovali. Smích je však přešel v okamžiku, kdy se ve streamerově domácnosti rozhořela hádka. Jeho manželka totiž přisypala na žádost jejich dcery písmenka do polévky, čímž jí údajně zničila. Padaly slovní útoky, z nichž “nejméně agresivní” byl: „Dělal jsem jí čtyři hodiny! Já se na tu polívku tak těšil!“ Následně začala žena křičet a byly slyšet i rány do nábytku a jiných věcí. Protože na webkameře nebylo nic vidět, můžeme jen odhadovat, co se tam opravdu dělo, ale v samotném záznamu zazní: „Nemůžeš mě mlátit, ještě před Adélkou, to není řešení, tím to ze mě nevytlučeš.“ Malá Adélka vzápětí potvrdí, že viděla, jak tatínek maminku “mlázgal”. 

Jelikož byl Radhraju natolik mimo, že zapomněl vypnout stream, měli všichni diváci, hráči na TS i čeští streameři možnost sledovat ukázku domácího násilí v přímém přenosu. Na místo byla přivolána policie, avšak těžko říci, zda od sousedů, kterým již došla trpělivost nebo to byla iniciativa někoho, kdo stream sledoval. Na závěr manželka prohlásila, že se nic nestalo, partnerovi prý jeho chování prominula a dcera je v pořádku. V následujícím videu můžete vidět shrnutí od streamera Ardeny Alpha. Upozorňujeme ale, že se nejedná o podívanou pro slabší povahy.

Source :
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chceš nám nechat komentář k článku? Šup tam s ním!x
()
x
X