Domů » Články » Streamerce Claině volal anonym, že jí přejel kočku

Streamerce Claině volal anonym, že jí přejel kočku

Aktualizováno: Kočka je již doma, zdravá a spokojená.

Původní zpráva: O tom, že lidský hyenismus nezná mezí, se dnes na Twitchi přesvědčila streamerka Claina. Té přímo do streamu zavolal neznámý hlas, že jí přejel kočku a zavěsil.

„Chápete, tohle prostě nemusel bejt troll. Možná to prostě ten člověk potřeboval ze sebe dostat. A nechtěl se se mnou bavit dál, protože by mi musel vysvětlovat, co se děje, co s ní udělal. Ale pro mě je ta nejistota mnohem horší, než kdyby mi řekl, že je prostě mrtvá. Já bych si pro ní alespoň zajela a pohřbila jí. Tohle je hnus,“ reagovala na nepříjemný telefonát Claina.

Na to konto po chvíli vypnula stream a kontaktovala volajícího s tím, aby jí řekl co se stalo. Po několika neúspěšných voláních zpět mu napsala sms, kde dotyčného žádala, aby jí vysvětlil své jednání.

Claina svou kočku Biu neúspěšně hledá již několik dní. „Chtěla jsem to po tomhle vzdát, ale naopak, budu se snažit ještě víc.“

Pokud byste Biu někde v Praze nebo okolí viděli, ozvěte se. Sdílení fotek nebo inzerátu ve facebookových skupinách také hodně pomůže.

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X