Domů » Články » Herní novinky » Pistole NERF se dočkají vlastní Overwatch edice!

Pistole NERF se dočkají vlastní Overwatch edice!

Naše oblíbená progamerka by řekla NERF THIS…

O NERF zbraních už jste nejspíš slyšeli. Je to populární hračka u dětí a poslední dobou též také oblíbený sběratelský kousek. NERF má ve svém portfoliu řadu slavných značek jako například Star Wars nebo edici Doomlands inspirovanou postapo světem. Nyní se ovšem Hasbro vytasilo s úplně novou NERF sérií vytvořenou podle střílečky Overwatch. Ta patří do řady zbraní typu Rivals, které jsou určeny pro starší ostrostřelce a místo šipek střílí menší pěnové kuličky.

Jako první byla představena pistole, kterou jako záložní zbraň používá naše oblíbená hrdinka Hana Song, které ovšem nikdo neřekne jinak, než D.Va. Tuhle pistolku můžete nabít třemi kuličkami a disponuje dostřelem až 24 metrů.

Pokud ale máte raději Reapera, bude vás jistě zajímat jeho provedení zbraní v NERF podobě. Sada bude obsahovat hned dvě brokovnice a dokonce i masku, takže už bude jenom stačit obarvit prostěradlo na černo a budete mít solidní základ pro amatérský cosplay! Brokovnice pojmou osm kuliček a dostřelíte s nimi něco málo přes 27 metrů.

Jako poslední nám byl představen legendární revolver pistolníka McCreeho. Kromě něj pak v balení najdete také odznak. Revolver bude mít funkční úderník a pojme 6 kuliček. Jeho dostřel zatím nebyl uveden.

Do obchodů se Overwartch NERF dostanou někdy během příštího roku. Opět je tedy zbytečné psát si o ně Ježíškovi, stejně jako v případě nových LEGO stavebnic, o kterých jsme včera psali zde. Prozatím není známa ani jejich cena, takže si budete muset na epické přestřelky naší redakce ve SkillZone Studiu ještě nějaký ten pátek počkat!

X