Domů » Články » Stronghold: Warlords – Limitovaná edice s bonusovým obsahem

Stronghold: Warlords – Limitovaná edice s bonusovým obsahem

Společnost Cenega Czech s.r.o. ve spolupráci se společností Firefly Studios oznamuje, že nová hra z legendární strategické série Stronghold: Warlords bude dostupná v limitované edici s bonusovým fyzickým a digitálním obsahem. Hra Stronghold: Warlords Limited Edition bude v prodeji od 29. 9. 2020 na PC.

Stronghold: Warlords Limited Edition* bude obsahovat:

  • hra na DVD s krabičkou
  • unikátní artbook v pevné vazbě
  • originální herní soundtrack na CD a v digitální verzi
  • krabička na soundtrack CD
  • dokument o tvorbě hry v digitální verzi

V případě, že si hru předobjednáte u některého z našich partnerů, získáte navíc  jako bonus digitální kód na oblíbenou hru Stronghold HD.

*Hra bude dostupná v limitované edici v omezeném počtu kusů u vybraných prodejců.

Hra Stronghold: Warlords umožní hráčům zcela poprvé najímat, cvičit a velet všem lordům napříč bitevním polem v podobě herních vojevůdců Warlords. Každý z vojevůdců pod tvým velením podporuje s pomocí unikátních perků tvé strategické dovednosti a vylepšitelné schopnosti. Nechte je pracovat v oblasti průmyslu, udržování hranic, výrobě zbraní nebo spojte své síly a provádějte drtivé útoky. Každá kampaň, mise, šarvátka či bitva pro více hráčů nabídne novou skupinu vojevůdců a nové strategické mechaniky k objevení. 

Stronghold: Warlords je další kapitola z legendární série strategických her v reálném čase od herního studia Firefly Studios’ a jde o zcela první hru od tohoto studia se zaměřením na oblast a hospodářství Dálného Východu. Ve hře Warlords převezmete velení nad hordami Mongolů, imperiálními válečníky a klany Samurajů a vrhnete se na obléhání japonských hradů a opevněných čínských měst. Podrobte si legendární vojevůdce za využití nových obléhacích zbraní poháněných střelným prachem s pomocí klasických jednotek a zcela nových herních mechanik, které jsou v herní sérii Stronghold naprostou novinkou. 

Hra Stronghold: Warlords Limited Edition bude v prodeji od 29. 9. 2020 na PC.

Source :
Tisková zpráva
Redakce SkillZone
Written by
Jsme banda naprosto rozdílných lidí, kteří se skvěle doplňují a jdou jedním směrem, za stejným cílem. Psaní nás prostě baví a jsme rádi, že vám prostřednictvím tohoto webu můžeme něco předat.

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X