Domů » Články » Studio BioWare chystá novou hru z dobře známé série

Studio BioWare chystá novou hru z dobře známé série

Poslední výtvor, který vzešel z podruky studia BioWare, nebyl příliš dobře oceňován. Troufnu si říct, že se kontroverzní hra Anthem stala téměř ukázkovým propadákem. Vedení studia se pravděpodobně chytlo za nos a plánuje novým titulem rozšířit jednu ze svých největších sérií. 

Studio BioWare podle dostupných informací hledá nové posily do týmu, které by měly nastoupit na vyšší vůdčí pozice. Inzerát dále uvádí podmínky, které musí každý žadatel splňovat. Mezi nimi se nachází i potřebné zkušenosti s vývojem AAA titulů pro PC a herní konzole. Vzhledem k nedávné minulosti studia, jež se rozhodně nedá označit za plně úspěšnou, se pravděpodobně dočkáme oživení série Mass Effect či Dragon Age. První zmíněná série se svého posledního přírůstku dočkala v roce 2017, fantasy RPG Dragon Age nás naposledy překvapilo svým podtitulem Inquisition o 3 roky dříve v listopadu 2014. Kolují zde zvěsti, že by se mohlo taktéž jednat o reboot nevydařeného titulu Anthem. Pokud se však ve vyhřátých kancelářských křeslech studia BioWare úplně nezbláznili, zamknou tyto dveře na několik západů.

Již dříve jsme se dočkali několika nepotvrzených informací, které tvrdily, že se v Edmontonském studiu společnosti BioWare vyvíjí prvotřídní AAA titul pod vedením Mika Gamblea. Tento člověk mimo jiné stál u zrodu posledních tří dílů série Mass Effect. 

Která značka se ve finále dočká svého rozšíření? To se s trochou štěstí dozvíme již brzy.

Source :
Václav Brixí
Written by
Jsem nadšený hráč videoher, především RPG a akčních FPS, velmi špatný hráč strategických her. Milovník knížek, především fantasy, sci-fi a historie. Student na Jihočeské Univerzitě v oboru Kulturních Studií se zaměřením na populární kulturu a samozvaný odborník na hudbu.
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X