Domů » Články » Filmy a seriály » Filmové novinky » Studio Ghibli zpřístupnilo databázi 400 obrázků z jejich filmů k nekomerčnímu užití

Studio Ghibli zpřístupnilo databázi 400 obrázků z jejich filmů k nekomerčnímu užití

Zdá se vám, že rok 2020 je jen souhrn nekonečné řady katastrof a neštěstí? Studio Ghibli přichází s roztomilou náplastí v podobě kolekce 400 obrázků ve vysokém rozlišení , které si můžete zdarma stáhnout k nekomerčnímu užití.

Japonské studio Ghibli, které je známé především díky fenomenální animaci a dechberoucím příběhům přináší nyní soubor 400 statických záběrů z animovaných filmů: Cesta do fantazie (Sen to Čihiro no kamikakuši), Léto s Marnie (Omoide no Marnie), Příběh o princezně Kaguje (Kaguya-hime no monogatari), Zvedá se vítr (Kaze tačinu), Kokuriko-zaka kara, Arrietty ze světa půjčovníčků (Kariguraši no Arrietty), Ponyo z útesu nad mořem (Gake no ue no Ponyo) a Příběhy ze Zeměmoří (Gedo senki). Každý film reprezentuje 50 obrázků, které můžete nyní stáhnout ve vysokém rozlišení a například je sdílet na sociálních sítích nebo je využít v rámci umělecké tvorby. Jedinou podmínkou je, že na. tom nemůžete v jakékoliv formě vydělávat. Studio Ghibli také oznámilo horkou novinku v podobě chystaného filmu od legendárního Hajaa Mijzakiho. Na Mijzakiho film si ovšem fanoušci budou muset ještě nějaký ten čas počkat, protože, jak už je tradicí, tak je každý snímek filmu kreslen ručně.

Kolekci obrázků od Studia Ghibli najdete zde

Source :
Max Záruba
Written by
Šéfredaktor magazínu SkillZone, milovník starých RPGček, obskurních filmů, vinylů a indie her. Starý (ex)WoWkař, velký vyznavač burrita a jediného pravého boha - Cthulhu.

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X