Summer Games jsou za rohem a tým vývojářů Overwatch testuje kladivo na cheatery(1 minuta čtení)

Léto přinese všem hráčům Overwatch možnost získat během Summer Games eventový obsah a na obzoru je také nový anticheaterský systém. Na nového hrdinu si však podle Jeffa Kaplana budeme muset počkat o něco déle, než obvykle.

Jeff Kaplan, vedoucí sekce Overwatch v rámci Blizzardu, se ve vývojářském updatu na oficiálním Youtube kanálu Overwatch vyjádřil k nové anticheaterské mechanice. Nový anticheat je právě podrobován zátěžové zkoušce na player test serveru. V praxi bude nový mechanismus fungovat tak, že při detekci cheatera dojde k uzavření zápasu a jeho anulaci. Žádný z hráčů na obou stranách barikády se nemusí bát o ztrátu skill ratingu v hodnocených hrách, ani jiné penalizace – kromě cheatera, proti kterému bude Blizzard vést další, zatím nespecifikované kroky. Kaplan, kromě boje s cheatery, oznamuje také možný pozdější příchod třicátého prvního hrdiny do hry, jelikož tým stále ladí detaily, aby nový hrdina byl co nejlepší. Zároveň se nám také blíží Overwatch Summer Games, jež budou doprovázet weekly eventy. 

Source :

GamesRadar

Láďa Havrland
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.