Domů » Články » Herní novinky » Super Cane Magic Zero: Mluvte s dorty a bojujte s ledničkami v novém co-opu

Super Cane Magic Zero: Mluvte s dorty a bojujte s ledničkami v novém co-opu

Svět WOTF je v ohrožení po tom, co ve vesnici Poptarts vypukne vzpoura zeleniny. Záchrana je nyní v rukou bandy magorů, kteří zrovna před chvílí spadli z oblohy. Rozehrajte hru jako Dude, Dudette nebo jiná šílená postavička, najděte psa, znovu rozjeďte internet, a hlavně se zkuste ze Super Cane Magic Zero úplně nezbláznit.

Hra nabízí pestrobarevný svět vytvořený ve spolupráci s italským umělcem Simone “Sio” Albrigi, známým tvorbou komiksů a youtube videí. Mimo jednatřiceti “ručně malovaných” levelů titul nabízí náhodně generované dungeony a lokální PvP arény. Hráči mohou bojovat sólo nebo v co-opu až pro čtyři hráče.

V tomto akčním RPG se dá odemknout více než patnáct postav a vybrat si ze sedmi vývojových stromů. A ty jsou stejně šílené jako celá hra, ve které můžete jíst bomby, střílet lasery z očí, přivolávat výbušnou slaninu nebo sníst čtyři typy kamenů.

Super Cane Magic Zero uplácalo italské Studio Evil S.r.l. Mezi jejich tvorbu patří retro Syder Arcade, naučné Relive a puzzle aplikace Maggie – The Treasure of Seshat.

Tato potrhlost opustí předběžný přístup 30. května a vyjde na PC, Nintendo Switch a PlayStation 4.

X