Domů » Články » Herní novinky » Jak vypadá základ vyvážené snídaně? Jako Super Mario Cereal s čipem

Jak vypadá základ vyvážené snídaně? Jako Super Mario Cereal s čipem(1 minuta čtení)

Exkluzivně ve Spojených státech...

Už jsme viděli celou řadu herního merche v různých podobách. Vedle klasických sběratelských edicí existuje i oblečení, hrníčky a další drobnosti. Občas se objeví opravdové výjimky jako Pip-boy z Falloutu nebo sběratelská edice Saints Row 4 za milion dolarů. A pak jsou tu milé podivnosti jako Super Mario Cereal.

Nintendo se spojilo s americkým výrobcem cereálií Kellogg a na motivy oblíbeného instalatéra vytvořilo speciální verzi. Mario se může chlubit příchutí lesních plodů s marshmallow, tvar jeho cereálií zase moc nepřekvapí. Jsou vytvarovány jako houbičky, 1-Upy a zlaté krabice s otazníkem.

Příjemným překvapením je propojení se Super Mario Odyssey. Krabice s NFC čipem totiž funguje jako amiibo figurka. Nintendo oznámilo, že po naskenování se hráčům přičtou zlaté mince nebo srdíčka. Revoluční odměna to sice není, avšak na kus kartonu je to slušný výkon.

Pokud se vám z toho všeho udělala chuť na herní snídani, máme pro vás smutnou zprávu. Super Mario Cereal se prodává exkluzivně ve Spojených státech a nejspíše se vyslání do ostatních zemí nedočká. V Čechách tak můžeme jen smutně závidět snídat vysočinu s chlebem. Nebo můžeme vytasit pár stovek za dovoz ze zahraničí, což nám za krabici cereálií moc nestojí.

Čtěte také: SOUTĚŽ: Vyhrajte Assassin’s Creed Origins na PC!

Super Mario CerealSuper Mario Cereal

Source :
X
X