Domů » Archiv » Hardware » Nintendo » Super Mario Maker 2: Nové funkce na úkor hratelnosti?

Super Mario Maker 2: Nové funkce na úkor hratelnosti?

Nintendo je v závěrečné fázi příprav pro vydání druhého dílu populárního sandboxu. Očekávání jsou velká zejména kvůli dostupnosti tvorby 3D map.

První Super Mario Maker je exkluzivní hrou pro WII U z roku 2015, přičemž se o rok později hra dostala na Nintendo 3DS. Nový díl je plánován exkluzivně pro Nintendo Switch a vzhledem k blížícímu se datu vydání pronikají na povrch první informace. Laura Kate Dale ze serveru Kotaku měla možnost si hru vyzkoušet přímo v kancelářích Nintenda a
podělit se o svoji zkušenost. Oproti prvnímu vydání nabízí dvojka mnoho nových objektů a kreativních mechanismů. Velkým překvapením je možnost vytvořit si vlastní objekt, který použijeme k vybudování mapy spolu s ostatními. Ještě možná větším překvapením je přidání Super Mario 3D World, což nám umožní budovat trojrozměrné mapy se vším všudy – tedy tunely, protivníky i překážkami. Komplexnost 3D prostředí však může svou složitostí ubírat intuitivní hratelnosti, kterou jsme viděli u prvního dílu. Dáte přednost 2D klasice nebo strávíte čas učením se stavby 3D map?

Super Mario Maker 2 vychází 28. června a již nyní je možné si hru předobjednat.

Source :

Líbí se vám novinka?

0 0
X
X