fbpx
Domů » Super Mario Run si bez internetového připojení nezahrajete

Super Mario Run si bez internetového připojení nezahrajete

Here we go!

Máme špatnou zprávu pro všechny odpůrce mobilních internetů. Kromě toho, že nový Super Mario Run bude zdarma jen způlky, bude taktéž vyžadovat stále internetové připojení. Pokud tedy neholdujete mobilním datům, bez Wi-Fi sítě si holt Maria nezahrajete.

Britský internetový magazín Mashable vyzpovídal japonského tvůrce a producenta videoher Šigera Mijamota. Ten působí ve společnosti Nintendo už od roku 1977 a se podílí také právě na vývoji prvního mobilního Maria. V rozhovoru oznámil, že hra bude vyžadovat neustálé připojení k internetu, údajně kvůli ochraně.

Internetové připojení prý zajistí i komfortní hraní bez jakýchkoli nekalých praktik. Šigeru ale taktéž potvrdil, že primárním důvodem tohoto kroku je zamezení pirátské distribuce. To byl také jeden z důvodů, proč hra vyjde nejprve pouze pro jabličkáře.

Super Mario Run bude na iPhone, iPad a iPod touch dostupný již zítra 15. prosince ve více než 150 zemí ke stažení zcela zdarma, avšak pro odemčení plnohodnotného obsahu nějakou tu kačku potřebuje – přesně €9,99 (cca 270 Kč).

Čtěte také: Super Mario Run vyjde na iOS zařízeních v prosinci, bude částečně zdarma

Source :

mashable.com

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na