fbpx

Do Survaria přišel obrovský update, dovoluje přidávat moduly do zbraní

Do post-apokalyptického světa přibyly nové možnosti.

Když jsme nedávno poslali Tomáše přežívat do MMOFPS Survarium, netušili jsme, že je na obzoru obrovský update, který zásadně pozmění některé aspekty hry. A novinek je tolik, že k Prvnímu hraní budeme brzy muset přidat pokračování.

Nejzásadnější změny zaznamenaly zbraně, konkrétně jejich customizace. Nově můžete ke svým kvérům přimontovat nespočet vylepšovátek, které mohou zásadním způsobem změnit charakter zbraně i váš herní styl.

Těchto modulů bude ve hře několik, kombinacím se meze nekladou. Ne, nebudete za ně muset platit – stačí být šikovný a trpělivý, veškeré součástky lze získat za splnění určitého počtu zabití z dané zbraně.

Výčtu novinek ovšem není konec. Ukrajinští autoři se rozhodli také upravit uživatelské rozhraní do přívětivější podoby, provedli drobné změny v ekonomice hry a přidali pár nových hlasových příkazů a něco hudby.

Vše v pohybu uvidíte ve videu níže. Pokud vás tyto novinky (či naše preview) navnadily na hraní, můžete zkusit štěstí v naší soutěži – rozdáváme třicet bonusových klíčů do hry! (Více večer.)


 

Zdroj:

Tisková zpráva

Viet Tran
Moravák a Asiat v jednom exkluzivním balení, oběť záchvatů kreativity a grafomanství. A prokrastinace. Twitter: @MarekTV. Blog (zatím neaktivní): Tranuju.cz