Domů » Články » Herní novinky » Střílečka Survarium se konečně dočkala PvE módu. S coopem pro tři hráče

Střílečka Survarium se konečně dočkala PvE módu. S coopem pro tři hráče

Několikaleté čekání je u konce

Tuším, že to byl Gamescom 2013, kdy jsme omylem zabloudili do malého a skromného stánku ukrajinských vývojářů z Vostok Games. Během prezentace postapo multiplayerové střílečky Survarium z nich překvapivě vypadlo, že jsou původními autory série S.T.A.L.K.E.R., čímž si získali naši plnou pozornost. A nyní, po aktualizaci s číslem 0.50, byste měli zbystřit i vy.

Před čtyřmi lety vášnivě mluvili o plánech přidat do své PvP akce i otevřený svět s kooperativními příběhovými misemi. Kvůli řadě komplikací (včetně krize v zemi po anexi Krymu) se ovšem jejich harmonogram nepříjemně natáhl. PvE režim proto přichází až nyní.

Kooperativní prolog až pro tři hráče vás vyplivne do Lesa, zelenavé oblasti zmítané anomáliemi a radiací. Vaším cílem je se prokousat sérií úkolů i nemalým počtem nepřítel na relativně otevřené a prostorné mapě a dostat se s alespoň jedním přeživším do finiše. Pokud zařve celá vaše parta, budete muset začít znovu. Misi si samozřejmě můžete projít zcela sami, jen si postup znatelně ztížíte.

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=1ivTlbSP8f4″ /]

Kromě několika zajímavých příběhových odhalení se můžete těšit i na trofeje a nějaký ten loot, které obdržíte po zdárném splnění mise. Odměny se také odvíjejí od toho, na jakou ze tří obtížností hrajete a jak silné vybavení máte.

K odemčení kooperativní mise nicméně potřebujete tvz. Access klíče, které můžete buďto získat přes daily questy v PvP režimu, nebo si je koupit v in-game obchodě (Survarium je stále především free to play hra). S těmito klíči můžete také oživovat své padlé parťáky, případně za ně zaplatit vstup do mise, jakmile se v lobby spojíte do jednoho týmu.

Každopádně nás těší, že všichni hráči, kteří se nyní přihlásí do hry, obdrží hned pětici klíčů zdarma, takže se mohou rovnou vrhnout do kooperativní řežby. Kompletní informace najdete na stránkách hry.

Čtěte také: První hraní – Assassin’s Creed Origins mixuje tradiční hratelnost s řadou novinek

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=-f_–CwFsNo” /]

Source :
X
X