Domů » Články » Herní novinky » Syberia 3 dostane české titulky. Jak na PC, tak na konzolích

Syberia 3 dostane české titulky. Jak na PC, tak na konzolích

Hezky česky i v mrazech

Adventura Syberia 3, která musela projít hned několika dlouhými odklady, se naštěstí dočká české lokalizace na všech platformách. Hra nabídne k anglickému dabingu české titulky už během dubnového vydání.

Tuzemský herní vydavatel Comgad zveřejnil nové informace o nadcházející Syberii 3. Kromě traileru s českými titulky, který naleznete níže, odhalil datum vydání, cenu a českou lokalizaci pro hru. Výpravné dobrodružství od francouzského studia Microïds tak můžeme čekat už 20. dubna tohoto roku. Konzolová verze (PS4 i XONE) bude stát 1 399 Kč. Zvýhodnění PC hráči si pak budou moct koupit standardní edici se všemi předchozími díly za 1 099 Kč.

K mání bude i speciální sběratelská edice pro všechny platformy, která bude obsahovat sběratelskou krabici, sošku Kate Walkerové, 20stránkový komiks, 60stránkový artbook, digitální soundtrack, plakát a dvě litografie s tradičními světlými slonovinovými boky. Verze pro XONE a PS4 bude k dostání v originálním anglickém balení za 3 499 Kč a PC za 2 999 Kč.

Poprvé jsme o hře napsali v roce 2012 a novinářská prezentace na GamesComu nás docela potěšila. Snad se hra nedočká dalšího odkladu. Zatím si čekání na Syberii 3 můžete zkrátit druhým dílem, který je nyní zdarma na Originu.

Čtěte také: Syberia 2 je nyní zdarma na Originu. Stahujte do své knihovničky

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=GWEnvHYzLyg”/]

Source :

Tisková zpráva

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na
X