System Shock 2: Enhanced Edition oznámena a je již ve vývoji(1 minuta čtení)

Nightdive Studios ještě nedokončili slibovaný remaster System Shocku a už oznamují enhanced edici druhého dílu. Oznámili tak ke dvacátému výročí od vydání této legendární hororové sci-fi RPG.

Ještě minulý rok nebyla vůbec jistá ani situace kolem vývoje remasterované edice System Shocku, crowdfundované na Kickstarteru. Teď však vývojáři z Nightdive Studios v práci pokračují a po upgradu enginu z Unity na Unreal pracují o to intenzivněji. I když remaster originálního System Shocku ještě není dokončen, vývojáři v rámci oslavy dvacátého výročí od System Shocku 2 oznámili i enhanced edici tohoto sequelu. Nightwave Studios tak učinili na svém Twitteru, kde oznámili, že práce jsou již v procesí a vylepšenou edici System Shocku 2 můžeme brzy očekávat. Nezapomínejme, že na řadě je stále remaster prvního dílu, proto “brzy” musíme brát s rezervou. Pokud se ale nemůžete dočkat, můžete na GOG zatím dohrát enhanced edici prvního System Shocku nebo se podívat na teaser gameplaye z remasterované verze jedničky. 

Source :

Gamespot

Láďa Havrland
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na