Tabletový World of Tanks Blitz se dočkal mrštných německých vozidel(1 minuta čtení)

S německými tanky i na cestách.

PC a konzole nejsou jediné platformy, na kterých se můžete prohánět v tancích. World of Tanks Blitz funguje na trhu už pěknou řádku let a definitivně jde o jednu z her, u níž stojí za to si vymlátit baterii na tabletu.

Nyní se dočkal většího updatu, které chce rozvířit prach na bojišti rychlými, ale neméně nebezpečnými německými lehkými tanky. Pakliže vám těžkopádné Tigery nevoní, možná jsou tyto mrštné průzkumné mršky přesně pro vás. Na hraní dostanete šestici nových vozidel, kterým vévodí Spähpanzer Ru 251, první Tier 8 tank v tabletové verzi World of Tanks.

Aktualizace kromě nových strojů přináší i několik zásadních změn v herních mechanismech, jako je o špetku zničitelnější prostředí či odrážení střel od pancíře, jež mohou zasáhnout okolní objekty či rovnou i jiné hráče. To by člověk ani nevěřil, co se všechno vleze do tabletů, co?

World of Tanks Blitz je zdarma ke stažení a hraní na tabletových zařízeních s iOS, Androidem a Windows 10.

WoTB_Update_2_6_Artwork

Viet Tran
Moravák a Asiat v jednom exkluzivním balení, oběť záchvatů kreativity a grafomanství. A prokrastinace. Twitter: @MarekTV. Blog (zatím neaktivní): Tranuju.cz

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na