Takhle vypadá remasterovaná verze Modern Warfare v porovnání s původní hrou

Modern Warfare už nebude takový, jaký známe. Bude lepší!

V posledních několika měsících kolovaly na internetu různé zvěsti o pokračování Call of Duty, ale doposud nebylo zcela jisté, jakým směrem se nejnovější díl bude skutečně ubírat. Po oficiálním oznámení, které proběhlo před pár dny, už je ale vše jasnější. Nebudeme se tu však zaobírat nejnovějším výplodem od studia Infinity Ward, ale řekneme si něco o remasterované verzi čtvrtého dílu, která byla oznámena spolu s Infinite Warfare.

Je dosti možné, že mezi fanoušky způsobil mnohem větší rozruch spíše remaster prvního Modern Warfare nežli samotné pokračování. Na hráče ale ihned čekala podpásovka od společnosti Activision, jež uvedla, že hra nebude dostupná samostatně, ale pouze jako součást balíku s Infinite Warfare (konkrétně v Legacy, Legacy Pro nebo Digital Deluxe edici). Zda bude možné ji dokoupit časem, se zatím neví.

Čtvrtý díl by si měl projít celkovou modernizací jak po stránce grafické, kde se dočkáme nových efektů, animací, zvuků a hudby, tak i technické v oblasti multiplayeru. Ten by měl být dovybaven o nejnovější prvky, na které jsme již zvyklí z posledních dílů série.

Jak výrazný bude vizuální upgrade, můžete zjistit z nejnovějších screenshotů nebo z videa, které bylo součástí živého vysílání při oznámení. Hra by měla vyjít společně s Infinite Warfare již 4. listopadu pro platformy PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Zdroj:

VG247

Tomáš Cuc
Redaktor portálu Battleforce.cz, fanoušek série Assassin's Creed, vášnivý hráč FPS titulů a milovník hudby, kinematografie a seriálů.