Domů » Články » Herní novinky » Techland získal zpět práva na westernový Call of Juarez. Znovu vydává Gunslingera

Techland získal zpět práva na westernový Call of Juarez. Znovu vydává Gunslingera(2 minuty čtení)

Třeba se Red Dead Redemption v budoucnu dočká westernové konkurence

Vzpomínáte si na Call of Juarez? Známou polskou westernovou sérii měl už od prvního dílu v pařátech Ubisoft jakožto vydavatel. Vývojářský dům Techland se však nedávno rozhodl, že si bude své tituly vydávat sám, koupil proto od francouzského giganta svou značku zpět.

První dva díly sledují příběh bratrů McCallových, kteří hledají bájné juarezské zlato. Třetí a nejhůře přírůstek do série s podtitulem The Cartel se z Divokého západu přesunul do současnosti. Právě kvůli špatnému hodnocení Call of Juarez: Gunslinger vrátil značku zpět ke svým westernovým kořenům.

Tento krok se vyplatil, jelikož recenzenti ani hráči nešetřili chválou. To se ovšem psal rok 2013, doposud bylo kolem série ticho. Před pár dny však Gunslinger zmizel ze všech digitálních obchodů, aby se tam brzy zase vrátil. Nyní však v hlavičce „vydavatel“ najdeme Techland, nikoliv Ubisoft.

„Jelikož se Techland Publishing chce stát jedním z předních vydavatelství, velmi rádi vítáme Call of Juarez do naší divize. Chtěli bychom poděkovat Ubisoftu za jeho skvěle odvedenou práci při vydávání her z této série. Budeme následovat jeho úsilí a podporovat fanoušky univerza Call of Juarez stejně svědomitě a se stejným nadšením,“ řekl ve svém prohlášení Adam Lason, produktový ředitel Techland Publishing.

Až na Cartel neuděláte s jakýmkoliv dílem série krok vedle, z hlediska stáří i celkové kvality však mohu za sebe nejvíce doporučit nejnovější Gunslinger. Co bude se sérií dál, ukáže až čas. Možná se časem dočkáme nového westernového kousku…

Čtěte také: Připravte si kolty. Vyšel nový příběhový trailer k Red Dead Redemption 2

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=xkFc26VulCY” /]

0 0 vote
Hodnocení článku
Source :
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X