Domů » Články » FOTO: Vydání Tekkena 7 doprovázel český cosplay Elizy. Podívejte se

FOTO: Vydání Tekkena 7 doprovázel český cosplay Elizy. Podívejte se

Pekelně povedený cosplay

Zatímco Tekken 7 už pomalu sbírá první recenze, speciálně v našem českém rybníčku doprovázelo vydání hry jedna speciální akce. Fanoušci legendární mlátičky si mohli ulovit nejen nejeden tematický dáreček ke hře, ale i fotku s pravou upírkou Elizou.

No dobrá, šlo pouze o kostým, za to ovšem po všech čertech povedený. Elizu z Tekkena 7 ztvárnila česká cosplayerka Tess in cosplayworld a k dokonalosti jí chybělo téměř nic. Schválně se podívejte níže na fotografie od Ookami Art a kochejte se.

Fotka s Elizou by pro mnohé skalní fandy série byla sama o sobě slušnou odměnou, v JRC na Smíchově se ovšem na den vydání rozdávala i trička, klíčenky a plakáty. Jeden šťastlivec se navíc mohl těšit na sběratelskou sošku. Akci podpořila Cenega Czech, která má Tekken 7 ve svém vydavatelském portfoliu.

Co se týče samotné hry, ta sbírá jednu pozitivní recenzi na druhou, přestože její příběhové složka většině kritikům nevoní. Tekken 7 je k dispozici na PC, PS4 a Xbox One ve standardní, deluxe a sběratelská edici.

Čtěte také: FOTO – Takhle vypadal náš „skillový“ herní koutek na Animefestu 2017

Source :
Tisková zpráva
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chceš nám nechat komentář k článku? Šup tam s ním!x
()
x
X