Televize Seznam dnes spouští nový herní pořad New Game +, moderovat ho bude Alžběta Trojanová a Mikoláš Tuček(2 minuty čtení)

Novinku ve svém programovém schématu, pořad New Game +, představí Televize Seznam již dnes v 18:00 hodin.

Populární a zkušení experti a moderátoři z herní branže Alžběta TrojanováMikoláš Tuček zavedou diváky každý týden ve čtyřiceti minutách do virtuálního světa videoher a pop-kulturních trendů. Kromě klasických recenzí čeká na fanoušky pořadu v každém díle host a několik zajímavých i zábavných rubrik.

Diváci se mohou těšit v každém díle hned na několik recenzí her, jednu z nich pak podrobí moderátoři delší kritice a zaměří se na její specifické aspekty. Čeká je i diskuze na téma, které si fanoušci sami zvolí, reportáže z herních akcí a spousta zajímavostí a fun factů. A nebudou chybět hosté. Do prvního dílu přijal pozvání Dan Vávra, kreativní ředitel projektu Kingdom Come Deliverance, jehož autoři nyní prodali studio za téměř miliardu korun.

„Těším se na nové rubriky, nové prostředí, nový tým, ale naprosto upřímně se už nemůžu dočkat, až začneme natáčet. Celé ty přípravy s grafikou, skladbou pořadu a výrobou studia byly zajímavé, poučné, nezbytné, ale teď už chceme s Bětkou zase pracovat,“ směje se Mikoláš Tuček a dodává: „Budeme mnohem více využívat zajímavé hosty, máme spoustu nových nápadů a skvělý tým. A co si budeme nalhávat – vzhledem k mému věku a mým zkušenostem je vcelku jasné, že je to poslední velký herní projekt. Takže bude stát za to!“

„Máme pár novinek, na jejichž představení se skutečně těšíme. Chtěli jsme udělat recenze trochu víc dynamické, ale zároveň přehledné,“ prozradila něco málo z nové podoby pořadu Alžběta Trojanová.

Celý díl pořadu New Game + bude dostupný online i na Stream.cz

Kateřina Thorová
Neúprosná moderátorka Twitch a YouTube kanálů, fanatická hráčka Zaklínače, neúnavná sledovatelka Marvel filmů, začínající cosplayerka a vášnivá sběratelka zbytečného merche.