Domů » Články » Tento rok si zahrajeme League of Legends i na telefonech. Uživatelé Androidu si ale počkají

Tento rok si zahrajeme League of Legends i na telefonech. Uživatelé Androidu si ale počkají

League of Legends Wild Rift
League of Legends Wild Rift

Wild Rift, který představuje konverzi nejpopulárnější MOBA hry do telefonů, byl ohlášen už před rokem. Od té doby vznilla jak alfa, tak beta verze hry. Beta je už nyní přístupná hrstce vybraných, kteří se zaregistrovali v App Store nebo v obchodě Play. Fanoušky Apple potěší, že na iOS by se hra měla objevit už tento rok.

Prezentace iPhonu 12 s sebou přinesla i informaci, že Wild Rift bude pro uživatele mobilního systému iOS dostupný už tento rok. Zbývají nám tak nanejvýš dva měsíce do vydání.

O tom, v jakém stavu je hra pro systém Android, zatím nejsou informace. Jisté ale je, že i na Android bude hra dostupná. Už teď se dá zaregistrovat v Obchodě Play pro beta testování. Výběr lidí je ale náhodný. K hraní se tak dostane jen malé procento z nich.

Jak bude vypadat herní systém ale víme už teď, díky youtuberům, kteří se do betatestu dostali a svoje gameplaye nahráli.

Wild Rift se tak přidá k rodině RIOT her, které už na telefonech jsou a to konkrétně k Legends of Runeterra a Teamfight Tactics. Podle záběrů z hraní však bude zatím obsahovat jen mapu Summoners Rift, tedy klasický 5v5 mód. Počet championů bude podle všeho zatím omezen.

Source :
Avatar
Written by
LoLkař a Simař se speciálním místem pro Mass Effect v srdíčku, student mediálních průmyslů, AV geek, wannabe novinář. #gayandproud #climatechangeisatopic #neverskipmetalsong

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X