Domů » Články » Tento týden je v Pokémon Go věnován třetí generaci

Tento týden je v Pokémon Go věnován třetí generaci

V Pokémon GO právě zažíváme sérii eventů, věnovaných konkrétním generacím oblíbených kapesních příšerek. Tento týden přišel čas na generaci třetí, z regionu Hoenn. Event trvá do příštího pátku.

Legendární Ho-oh opustil tento kraj spolu s eventem Throwback Challenge 2020: Johto. Ačkoli pokémony z druhé generaci již nebudeme potkávat tak často, naše dobrodružství v augmentované realitě doprovodí tento týden zejména hrdinové třetí série. Throwback Challenge 2020: Hoenn přináší zvýšené spawny právě pro pokémony z regionu Hoenn. Kromě toho máme zvýšenou šanci, že se některý z těchto pokémonů vylíhne ze 7 km vejce. Sběratelé shiny Pokémonů dozajista ocení nové shiny verze Skitty a Delcatty. Event doprovází také speciální série úkolů. Opět nás čeká devět úrovní, které nás zasypou odměnami s finální odměnou ve formě legendárního Pokémona. Tentokrát se jedná o jednoho z titánů, element země Groudona. Event běží do příštího pátku, kdy ho kolem poledne vystřídá Throwback Challenge 2020: Sinnoh.

Source :
Láďa Havrland
Written by
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] Zekrom yin a Kyurem absenci této rovnováhy zvanou wujin). Nezapomeňte, že do pátku probíhá Throwback Challange: Hoenn, který pak vystřídá pokračování z regionu Sinnoh. Pokémon GO najdete na Google Play i App […]

1
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X