Spin-offu Terraria: Otherworld se už nedočkáme. Projekt definitivně ukončili sami vývojáři

Původní Terrarie jde naštěstí dál

S nástupem Minecraftu se objevila i spousta her, která koncept stavění a surivalu vzaly po svém. Jednou z nich byla i Terraria se svým 2D pohledem na svět. Samotná hra sklidila řádný úspěch a vývojáři z Re-Logic Games se rozhodli připravit spin-off Terraria: Otherworld.

Oznámení o hře se ale objevilo před třemi lety a od té doby jsme o mixu Terrarie, RPG a strategie moc neslyšeli. Možná proto vývojáři nedávno na vlastním fóru vydali vyjádření, v němž překvapivě oznámili úplný konec vývoje.

„Náš tým měl jasnou vizi, jak by hra měla vypadat. A přes všechnu naši snahu je aktuální stav jednak daleko od naší vize, jednak se zároveň strašlivě opozdil od našeho původního plánu, který jsme vám představili před třemi lety,“ napsali Re-Logic Games.

Neznamená to, že by vývojáři zahodili veškerou práci za hlavu. Z projektu si odnesli spoustu poznatků, assetů i dalších triků a hodlají je použít ve svých nadcházejících projektech. V oznámení zároveň zmínili vývoj Terrarie ve verzi 1.3.6. Kdy se jí nebo jakékoliv další hry dočkáme, ale Re-Logic Games neprozradili.

Čtěte také: Služba Steam Spy končí kvůli změnám nastavení soukromí. Hůř pro nás, stěžují si vývojáři

Zdroj:

vg247.com

Patrik Dvořáček
Profesionální prokrastinátor, amatérský hráč Solitaire a poloamatérský pisálek. To vše v jedinečně nešikovném balíčku.