Domů » Články » Testování Halo 2 na PC je za dveřmi

Testování Halo 2 na PC je za dveřmi(2 minuty čtení)

Díky tomu, že mnozí z nás mají home office, tak je samozřejmě více času hrát. A proč si tedy nezahrát klasiku pro Xbox, která nyní bude procházet testem na PC. Řeč není o ničem jiném než o Halo 2, které chystá své zbraně, aby jej mohli hráči v předběžném přístupu vyzkoušet na PC.

Kromě samotné Halo 2 budou hráči moci otestovat i nové nástroje pro Halo: Reach, konkrétně se bude jednat o Theater a Forge. Halo: Reach by se měl dočkat i menších oprav zvukové stránky hry.

„Připomínáme, že flightning je způsob, jak předběžně přinést přístup k buildu hry našim Halo insiderům před tím, než hru představíme veřejnosti. To znamená, že hra ještě není plně dokončena a její stav je velice hrubý. Hodně věcí se může změnit a to se týká i obsahu. Změny platí i pro načasování. Pokud ale vše půjde jak má, náš flight vyjde na konci března. Chtěli jsme začít již v lednu, ale bylo potřeba počkat až do února, kdy práce začaly,“ vysvětluje současnou situaci kolem plánů 343 Industries komunitní manažer Tyler Davis.

Pokud tedy ještě nejste v inside programu Halo, můžete to napravit na oficiální stránce hry a vyzkouše si Halo 2 pro PC mezi prvními. V kompilaci Halo: Master Chief Collection již nyní najdeme Halo: Combat Evolved Anniversary, společně se spin-offem Halo: Reach. Hry jsou dostupné na Microsoft Store a Steamu. Brzy bychom se měli dočkat i zbrusu nového Halo Infinite a to snad na konci tohoto roku.

Source :
Jan Peroutka
Written by
Geek, vášnivý hráč počítačových a konzolových her. Sběratel starých konzolí, komiksů, VHS kazet a všeho geek haraburdí.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
X
X