Autoři Avengers: Infinity War a Fortnite spojili síly. Do battle royale zamířil Thanos(1 minuta čtení)

Dnes bez spoilerů!

V oblasti filmů momentálně dominuje Avengers: Infinity War, na poli her zase vládne Fortnite. Oba projekty vykazují rekordní čísla, což vidí jak Marvel, tak Epic Games. Netrvalo tedy moc dlouho a spolupráce dvou gigantů byla na světě.

Již dnes jsme se proto dočkali dočasného herního módu. Základ je stejný jako u normálního battle royale – do arény je vpuštěno 100 hráčů a všichni bojují o přežití. Avšak novinkou je Infinity Gauntlet, po jehož sebrání se jeden hráč promění v Thanose a získá jeho schopnosti.

Naštěstí nepůjde o přepisování vesmíru nebo hromadné vyhlazování. Thanos kromě spousty životů dostal do vínku super skok, pořádně silný úder a laser pro boj na delší vzdálenosti. Podle prvních ohlasů je s Thanosem zábava a rozhodně neplatí, že by fialový titán vyhrál každou hru.

Úsměvný je hlavně příběh o zrodu celé spolupráce. Režiséři Avengers: Infinity War Joe a Anthony Russo pro Entertainment Weekly prozradili, jak moc milují Fortnite. Během stříhání filmu si často odskakovali právě k oblíbenému battle royale. Poté už stačilo pár telefonátů do Epic Games a spolupráce byla na světě.

Čtěte také: Český Beat Saber je jedna z nejlépe hodnocených her na Steamu. Brzy vydá editor úrovní

Source :

pcgamer.com

Patrik Dvořáček
Profesionální prokrastinátor, amatérský hráč Solitaire a poloamatérský pisálek. To vše v jedinečně nešikovném balíčku.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na