Domů » Články » The Baron’s Call: Vychází bezplatná aktualizace pro Desperados III s novým obsahem

The Baron’s Call: Vychází bezplatná aktualizace pro Desperados III s novým obsahem(2 minuty čtení)

Úspěšná hra Desperados III pro vás ještě není dost náročná? Pak by vás mohlo zajímat, že Mimimi Games přinášejí aktualizaci pro všechny platformy: „Baron’s Challenge Mission Pack #1“, který obsahuje čtyři zcela nové Baronovy výzvy pro Flagstone, Mayor Higgins’ Estate, Eagle Falls a Casa DeVitt. Každá z nich přináší jeden nový speciální úkol:

  • Vanishing Act: Jistý obchodník s hadím olejem prodává své zboží na náměstí ve Flagstone. Musí zmizet.
  • Untitled Voodoo Mission: Isabelle hodlá vtrhnout na svatbu starosty Higginse a vzala si na to SPOUSTU šipek pro ovládání mysli.
  • Public Transportation: Je třeba převézt dva mrtvé muže na nádraží v Eagle Falls. Stráže nebudou střílet na potkání, ale jestli uvidí tělo…
  • Bird Hunting: Doc se uhnízdil na střeše Casa DeVitt, má spoustu munice a na seznamu pět cílů. Párty pokračuje. Šťastný lov.

Kromě nového obsahu studio Mimimi Games hru v mnoha ohledech vylepšilo, nabízí například režim celé obrazovky bez okrajů nebo rozšířenou podporu renderovací škály, jakož i podporu nástroje pro sledování očí Tobii. Stáhněte si nejnovější materiály.

Oficiální papírové RPG Desperados si můžete stáhnout zdarma.

K dispozici je bezplatné demo!
Nemůžete se dočkat, až si Desperados III vyzkoušíte osobně? Inu, nyní máte šanci: Bezplatné demo se dvěma a půl úrovněmi z naší příběhové, hardcore taktické stealth hry je dostupné na službě Steam, na Xbox One a na GOG.com. Bezplatné demo pro PS4 bude brzy následovat. Vyzkoušejte si ho a uvidíte, jestli se Desperados III stanou vaší oblíbenou hrou.

Stáhněte si demo na službě Steam nebo Gog. Kompletní poznámky k aktualizaci najdete zde.

0 0 vote
Hodnocení článku
Source :
Tisková zpráva
Redakce SkillZone
Written by
Jsme banda naprosto rozdílných lidí, kteří se skvěle doplňují a jdou jedním směrem, za stejným cílem. Psaní nás prostě baví a jsme rádi, že vám prostřednictvím tohoto webu můžeme něco předat.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X