Domů » Články » Herní novinky » The Crew 2 se na konci měsíce dočká DLC zdarma. Gator Rush přinese do hry vznášedla

The Crew 2 se na konci měsíce dočká DLC zdarma. Gator Rush přinese do hry vznášedla

Budou se vám v močálech hodit

The Crew 2 byl již na vydání obrovskou hrou plnou rozmanitých typů vozidel. Bezplatný update Gator Rush tuto nabídku ještě rozšíří – ke všem těm autům, motorkám, lodím a letadlům přibudou i vznášedla, která se vám budou dozajista hodit v bažinatých lokacích. Co všechno ukázali autoři na letošním Gamescomu?

Pamatujete si ještě Vortex z GTA: San Andreas? Tak přesně v takovýchto čtyřech nových vznášedlech budete nekontrolovaně driftovat po souší i na vodě. Jejich ovládaní je poměrně arkádové, srandy si však užijete na každém kilometru. Nejednou se budete připadat jako na pouti ve autíčku a odrážet se z jednoho konce tratě na druhý.

Tím ale offreadové radovánky nekončí. Kromě hovercraftů přibude jedna nová bugina Ariel Nomad, vhodná do močálů nebo na pláže. Hráči se také dočkají 20 nových aktivit, obtížnosti Ace Mode a spolu s ní i nového legendárního lootu.

Aby se nezapomnělo i na milovníky ostatních disciplín, přídavek rovněž přinese další hypercar, touring car a jetsprint závody. Pro fajnšmekry, kteří neradi troškaří, se chystá nová epizoda Live Xtrem kombinující rally-cross, hypercar a hovercraft části do jednoho velkého závodu.

A co víc, tohle DLC pro The Crew 2 dostanou všichni majitelé zcela zdarma. Gator Rush vychází 26. září na všechny dostupné platformy – tedy PC, PS4 a Xbox One.

Čtěte také: Trials Rising je stále slušná a ztřeštěná jízda. Jednu motorku mohou řídit i dva hráči zároveň

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=59G9tothSQ0″ /]

Source :
Vlastní
X