Domů » Články » Herní novinky » The Culling 2 totálně propadl. Za poslední den ho hráli jen dva lidé

The Culling 2 totálně propadl. Za poslední den ho hráli jen dva lidé(2 minuty čtení)

Hra má na Steamu pouhých 14 % pozitivních recenzí

Ani žánr battle royale není žádnou zárukou úspěchu. O tom jsme se mohli přesvědčit už u Radical Heights, který nakonec nezachránil studio Boss Key před zánikem. The Culling 2 si vede ovšem ještě hůře – sbírá negativní recenze a téměř nikdo ho nehraje.

Kořeny celého průšvihu leží u prvního dílu survival akce. Krátce po vydání finální verze The Culling vývojáři oznámili, že do budoucna už neplánují pro hru další obsah ani aktualizace, jelikož odstartovali práce na novém titulu. Zpráva tehdy pořádně rozladila jejich dosavadní podporovatele, což se tvůrcům ze studia Xaviant nyní slušně vymstilo.

The Culling 2 vyšel minulý týden, rozhodně se ale nemůže těšit vstřícnému přijetí. Na Steamu sbírá veskrze negativní recenze – hráči titulu vyčítají recyklovaný obsah, větší důraz na střílení než na boj zblízka či používání pastí i fakt, že se hra až příliš podobá tradiční battle royale konkurenci. „Tohle NENÍ The Culling. Spíše to vypadá jako špatná kopírka PUBG a H1Z1,“ napsal uživatel Kaffe na Steamu. Pozitivních recenzí je na kartě hry pouhých 14 %.

Co se týče hráčské základny, i tam si The Culling 2 vede mizerně. Zatímco první díl má na kontě strop 12 622 aktivně hrajících hráčů, čerstvě vydané pokračování nepařilo více než 249 lidí najednou. Za posledních 24 hodin si The Culling 2 pustili jen dva hráči.

Vývojáři si nyní sypou popel na hlavu a slibují, že se společně vydají „hledat svou duši“, co se týče budoucnosti jejich studia. Ať učiní jakékoliv kroky, The Culling 2 zřejmě na velmi dlouhou dobu nepřijde hráčům na chuť.

Čtěte také: SOUTĚŽ: Vyhrajte skvělé RPG Pillars of Eternity 2: Deadfire se SkillZone podcastem!

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=MMzmazqaP0M” /]

Source :
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
X
X