Domů » Články » The Dark Pictures Anthology: Little Hope – Datum vydání a další novinky

The Dark Pictures Anthology: Little Hope – Datum vydání a další novinky(3 minuty čtení)

Společnost Cenega Czech s.r.o. ve spolupráci se společností Bandai Namco Entertainment oznamuje, že nová hra z hororové série The Dark Pictures Anthology: Little Hope bude v prodeji od 30. 10. 2020 na PlayStation 4 a Xbox One ve standardní a limitované edici.

Hra The Dark Pictures Anthology: Little Hope bude dostupná ve dvou vydáních, a to ve standardní a limitované* edici. Limitovaná edice obsahuje:

  • 2 plné hry ze série The Dark Pictures Anthology: Little Hope & Man of Medan
  • látková mapa herního světa Dark Pictures
  • 2 exkluzivní sběratelské spony
  • Steelcase se 4 sloty na herní disky

*K zakoupení pouze u vybraných prodejců.

V případě, že si hráči hru zakoupí u našich vybraných partnerů ještě před jejím vydáním, získají předobjednávkový bonus ve formě exkluzivního předběžného přístupu k The Curator’s Cut, který nabídne nové scény, odlišné hratelné postavy a další.

The Dark Pictures Anthology je série samostatných hororových her se silným příběhem s bohatým větvením. Každá z her přináší zcela nový příběh, prostředí, nové postavy a 2 módy pro více hráčů – sdílený příběh „Shared Story” s přítelem online nebo speciální tzv. pass-the-pad offline mód „Movie Night” pro až 5 hráčů. Každá hra v rámci série je vyprávěna z perspektivy kurátora, vševědoucího pozorovatele zaznamenávajícího příběhy života a smrti.

Little Hope je druhou hrou ze série The Dark Pictures Anthology. Čtyři studenti a jejich učitel, kteří se ocitnou uvězněni a naprosto izolováni v opuštěném městečku Little Hope, musí uniknout před děsivými přízraky, kteří neúprosně usilují o jejich životy prostřednictvím neproniknutelné mlhy.

Hrajte online s jedním přítelem nebo až s 5 přáteli v unikátním offline módu, sdílejte svůj příběh a moudře spolupracujte, abyste zachránili všechny postavy. Buďte ale opatrní, protože možná už dávno nemáte kontrolu nad vlastním osudem…

Hra The Dark Pictures Anthology: Little Hope bude v prodeji od 30. 10. 2020 na PlayStation 4 a Xbox One v limitované a standardní edici.

0 0 vote
Hodnocení článku
Source :
Tisková zpráva
Redakce SkillZone
Written by
Jsme banda naprosto rozdílných lidí, kteří se skvěle doplňují a jdou jedním směrem, za stejným cílem. Psaní nás prostě baví a jsme rádi, že vám prostřednictvím tohoto webu můžeme něco předat.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X