Domů » Články » The Dark Pictures: Man of Medan – Odhal děsivé tajemství lodního vraku

The Dark Pictures: Man of Medan – Odhal děsivé tajemství lodního vraku

Společnost Cenega Czech s.r.o. ve spolupráci se společností Bandai Namco Entertainment oznamuje, že vstupuje do prodeje první hra z nové hororové sbírky THE DARK PICTURES: MAN OF MEDAN.

MAN OF MEDAN představuje první titul z herní hororové sbírky The Dark Pictures od herního studia Supermassive Games, kde se 4 mladí Američané vydávají na dobrodružnou plavbu za potápěním s cílem najít legendami opředený vrak lodi z druhé světové války. Jakmile se začne den chýlit ke konci a z dálky je slyšet burácení přicházející bouře, začne se jejich nevinný výlet pomalu měnit v to pravé peklo… Kdo přežije a kdo zaplatí životem?

Hráči MAN OF MEDAN budou mít možnost převzít roli kteréhokoli z herních protagonistů, z nichž každý nabídne jinou perspektivu k průzkumu a odhalování záhad jejich děsivé situace – a činit rozhodnutí, která změní jejich životy navždy. Hra navíc přináší možnost hraní ve více hráčích.

Hra THE DARK PICTURES: MAN OF MEDAN je v prodeji od 30. 8. 2019 pro PlayStation 4 a Xbox One. Pro více informací o hře navštivte stránky zde, případně pak oficiální stránky hry zde.

Source :

Tisková zpráva

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na
X