Domů » Články » Herní novinky » The Elder Scrolls: Blades – Mobilní hra od The Bethesda Softworks je nyní v Early Accessu!

The Elder Scrolls: Blades – Mobilní hra od The Bethesda Softworks je nyní v Early Accessu!

Pánové a dámy z Bethesda Softworks o půlnoci konečně vypustili první vlnu early accessů pro lidi, co se o něj přihlásili. Hra je dostupná jak na Android, tak i iOS.

Blades utrpěla hned dvě odsunutí datumu vydání, nejdříve měla být hra vydána na podzim roku 2018, to bylo ale rychle změněno na 1.12.2018. Avšak chvilku před druhým datumem jsme dostali od Bethesdy informaci, že bude hra vydána až na začátku roku 2019.

Tento díl The Elder Scrolls zapadá do doby, kdy Imperiálové prohráli válku s Elfy a byli nuceni podepsat mírovou smlouvu o neútočení. Vy, jako hlavní postava děje, jste jeden z posledních elitních vojáků skupiny Blades, kteří byli po prohře vyhnáni do exilu. Při návratu do své rodné vesnice ji najdete vyrabovanou a v plamenech. Padá na vás tedy úkol vesnici znovu postavit.

Ačkoliv je hra free to play, jsou zde očividné freemium prvky, jako používání in-game drahokamů pro urychlení stavění, kupovaní dekorací města nebo otevírání truhel. Drahokamy si může hráč zakoupit reálnými penězi, ceny jsou od 49 korun za „Pouch of Gems“ až po 2 490,- Kč za „Imperial Coffer“.

X