Domů » Články » The Game Awards uvedou 10 nových her, o Resident Evil 3 se nejedná

The Game Awards uvedou 10 nových her, o Resident Evil 3 se nejedná

Během včerejšího dne se hostitel události The Game Awards, Geoff Keighley, na Redditu uchýlil k další propagaci nadcházejícího eventu. Rozhovořil se taktéž o náplni celého večera.

Krom vyhlášení těch nejlepší her roku 2019, jimž svým hlasem můžete dopomoci k vítězství zde, se dočkáme i oznámení několika nových her či projektů. Geoff Keighley potvrdil, že by se svého odhalení během slavnostního udělování cen mělo dočkat přibližně 10 herních titulů.

„Máme spoustu nových her, které budou odhaleny během show. Myslím, že něco málo kolem deseti her či projektů, pokud počítáte ty, o kterých zatím nikdo neslyšel. Jako vždy je internet plný špatných informací ohledně toho, co by se na show mělo dít…ale jistě je zábava to číst.“

Pořadatel této akce tím chtěl narazit na uniklé informace o remaku Resident Evil 3, které silně naznačovaly, že by se hra mohla odhalit již na slavnostním ceremoniálu. Keighley však prohlásil, že žádné plány ohledně Resident Evil 3 a Game Awards nejsou a taktéž nikdy nebyly. Ohledně průběhu předávání cen a doprovodného obsahu prý neunikla jediná informace. Uvidíme, zda-li jde ze strany Geoffa Keighleyho pouze o marketingový tah, nebo se očekávaného remaku opět nedočkáme.

Source :
Václav Brixí
Written by
Jsem nadšený hráč videoher, především RPG a akčních FPS, velmi špatný hráč strategických her. Milovník knížek, především fantasy, sci-fi a historie. Student na Jihočeské Univerzitě v oboru Kulturních Studií se zaměřením na populární kulturu a samozvaný odborník na hudbu.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chceš nám nechat komentář k článku? Šup tam s ním!x
()
x
X