Domů » Články » The Last Campfire je nová hra od tvůrců No Man’s Sky

The Last Campfire je nová hra od tvůrců No Man’s Sky

V roce 2018 jsme se na události The Game Awards dočkali oznámení nové adventury od tvůrců kontroverzního No Man’s Sky. Od té doby, jako by se celá hra propadla do země. Během dlouhých dvou let jsme se nedočkali žádných nových informací. Nyní se vše mění a společně s novým trailerem jsme se dočkali i přibližného data vydání.

Na rozdíl od posledního, silně diskutovaného titulu, se vedení společnosti Hello Games rozhodlo pověřit vývojem The Last Campfire pouze dva ze zaměstnanců jejich studia. Dle slov ředitele Seana Murrayho je toto rozhodnutí skvělou cestou, jak podporovat kreativitu a nové tváře v jejich týmu. O samotné hře toho však stále moc nevíme. Dle dostupných informací by se mělo jednat o logickou adventuru. Na první pohled je však jasné, že hra cílí především na naše emoce a estetické cítění. Během řešení všemožných hádanek budete procházet různorodými lokacemi, jejichž účel je ohromit, okouzlit a dojmout. The Last Campfire se snaží zařadit mezi takové velikány, jako jsou tituly Ori and the Blind Forest, Trine nebo Sea of Solitude, které tomuto žánru vládnou. V blízké době očekáváme nějaké další informace. Prozatím můžeme pouze říct, že se tohoto uměleckého díla dočkáme již v létě 2020. Bude chystaný The Last Campfire obdobným skvostem, jakým se stal i nedávno vydaný titul Ori and the Will of the Wisps, nebo se dočkáme dalšího zklamání, jako v případě No Man’s Sky? To se dozvíme již za pár měsíců.

Source :
Václav Brixí
Written by
Jsem nadšený hráč videoher, především RPG a akčních FPS, velmi špatný hráč strategických her. Milovník knížek, především fantasy, sci-fi a historie. Student na Jihočeské Univerzitě v oboru Kulturních Studií se zaměřením na populární kulturu a samozvaný odborník na hudbu.

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X