fbpx

The Riftbreaker: Sci-Fi hack ‘n’ slash survival vyjde na PC, PS4 a Xbox One

Staňte se členkou elitního výzkumného komanda v mechanickém obleku, připravenou na průzkum neznámých krajin na cizí planetě Galatea 37. The Riftbreaker od EXOR Studios je nová akční RPG survival hra s budováním základny.

Vklouzněte do pokročilého obleku schopného cestování mezi dimenzemi skrz trhliny, umlaťte hordy nepřátel, postavte základnu, sbírejte vzorky a zkoumejte nová vylepšení. Pamatujte, že vaše přítomnost neujde pozornosti, takže se soustřeďte na obranu základny. Snažte se přežít a udělejte co můžete, abyste připravili planetu pro lidskou kolonizaci.

Trailery jsou pěkné, že ano? Pokud ale preferujete vyzkoušet si hru na vlastní kůži, budete mít šanci. Demo hry The Riftbreaker bude k dispozici na letošních GDC v San Franciscu a PAX East v Bostonu.

Jako kapitán Ashley S. Nowak vstoupíte jednosměrným portálem na Galateu 37, planetu na vzdáleném konci Mléčné dráhy, s cílem postavit zde základnu umožňující návrat na Zemi a následnou kolonizaci. Její mechanický oblek, který pojmenovala „Mr. Riggs“, jí umožňuje přežít drsné podmínky a má širokou škálu nástrojů pro stavbu základny, těžbu surovin, sběr vzorků a boj.

The Riftbreaker se chystá na PC, PS4Xbox One někdy v roce 2020.

TerriFoxx
Šílená Twitch moderátorka, cosplayerka, sběratelka všemožného harampádí a zbrklé střevo.