Domů » Články » Herní novinky » The Sims 4: S novým updatem si můžete vytvořit simíka podle dotazníku

The Sims 4: S novým updatem si můžete vytvořit simíka podle dotazníku

The Sims nás provázejí už nějakou dobu a spousta hráčů na této simulaci života i vyrostla. Čtvrtý díl série je tu s námi už neuvěřitelných pět let, není tedy divu, že za tu dobu do hry přibylo několik velkých i menších dodatků. Za některé musíte zaplatit a někdy to jsou docela velké peníze, pak jsou tu ale i bezplatné aktualizace, které vám hraní zpříjemní.

Maxis nyní jednu takovou aktualizaci pro The Sims 4 vydal. Nejedná se sice o žádný velký dodatek, i tak ale určitě spoustu hráčů potěší. Update totiž do hry přidává možnost vytvořit si vlastního simíka, jen na základě vyplnění dotazníku. Dle tvůrců se tak více můžete ztotožnit s vaší postavou. Moc her, které by tuto možnost nabízely není, takže je to ve hře vítaná změna. Samotní vývojáři si systém nazvaný Create-A-Sim Stories velice pochvalují. Váš simík bude po vyplnění dotazníku poslouchat stejnou hudbu jako vy, mít vaší vysněnou práci a třeba i vaše koníčky. To je však jen zlomek toho, co nová aktualizace nabídne.

Ve studiu Maxis chápou, že takové tvoření není pro každého a někteří tedy zůstanou u klasického editoru. Ovšem ani tito hráči si nemusí zoufat, že nic nového do hry nedostali. Ve hře totiž bude možné najít téměř tisíc nových položek a to jak nábytek, tak třeba i zahradní doplňky a spoustu dalšího. Jedná se především o předměty, které jste ve hře již mohli vidět, ale nebylo možné je nějak použít.

Se simíky nás čeká ještě spousta zábavy a něco mi říká, že tímto to opravdu nekončí.

Source :
X